Knihypro     


Úvod »NAUČNÉ »encyklopedie » Moje chytrá knížka


        

Moje chytrá knížka

aneb jak Matěj s Klárkou letěli balonem

img

 

Skladem: 0 ks
Dostupnost: momentálně nedostupné
Číslo produktu: 9788087517109
Výrobce: Machart
EAN kód: 9788087517109
běžná cena 249 Kč
naše cena:
132 Kč

Dlouholetý dramaturg dětských pořadů České televize, pohádkový scénárista a duchovní otec populárních televizních Jůheláků Jiří Chalupa napsal poutavou knížku pro malé zvídavé čtenáře.
Klárka, Matěj a jejich skřítčí průvodce se na cestě balonem kolem světa seznámí s odpověďmi na řadu otázek, které se malým školákům honí hlavou. Kniha je vlastně původní obrázkovou encyklopedií, která nepostrádá zajímavý příběh i humor. MOJE CHYTRÁ KNÍ(R)KA je určená malým čtenářům od 6 do 10 let, nebo rodičům, kteří dětem rádi čtou. Publikace seznamuje na svých stránkách se zákonitostmi přírody a krajiny, s historií země, čtenáři zabrousí do živočišné i rostlinné říše, seznámí se s dějinami lidské civilizace od pravěku po současnost, najdou odpověď na všetečné otázky týkající se základních fyzikálních zákonů, vesmíru, biologie lidského těla i záludností naší psychiky.
Kniha je přímo nabitá nápaditými ilustracemi, které výborně doplňují poutavý text. Kniha je určena všem začínajícím školákům, kteří se chtějí dozvědět více, ne

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.